<oembed><version>1.0</version><provider_name>Bearings.ge</provider_name><provider_url>https://bearings.ge/en</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://bearings.ge/en/author/admin/</author_url><title>6005-2RSR FAG</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="L8eClcu1Qr"&gt;&lt;a href="https://bearings.ge/en/shop/6005-2rsr-fag/"&gt;6005-2RSR FAG&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://bearings.ge/en/shop/6005-2rsr-fag/embed/#?secret=L8eClcu1Qr" width="600" height="338" title="&#x201C;6005-2RSR FAG&#x201D; &#x2014; Bearings.ge" data-secret="L8eClcu1Qr" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;